| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Daca ai astm si sa zicem ca mai tragi si tu dintr-o tigara electronica fara nicotina (vapy) dauneaza sanatatii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Te lăudam in postarea identică. Sau tu n-ai nici o problemă la plămâni sau deja te-a afectat cu totul

| Mirel4412 a răspuns:

Dauneaza orice tragi in plamani, in afara de aer.
Daca mai ai si astm, probabil iti faci mai mult rau. Arata cool sa sufli abur, si mie imi place, dar pentru sanatatea mea nu am fumat si nici nu o sa fumez niciodata.