| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Daca ai astm si mai tragi si tu dintr-o tigara electronica fara nicotina (vapy) dauneaza sanatatii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Normal ca dauneaza. Daca mai ai si astm, e si mai grav.

| sierra1 a răspuns:

Bravo, e ințelept ce faci! să-ți trăiască plămânii

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, că strici plămânii.

| Zuzu1991 a răspuns:

Sigur ca nu, chiar iti face foarte bine la sanatate
o sa traiesti ani multi fericiti pana la adanci batraneti

DUDE, PE BUNE, toti urla ca, gaze arse si in vapa, dar tu iti doresti si vii aici sa ceri permisiunea, ca doar noi suntem zana maseluta si iti dam voie?!?

| Werrich a răspuns:

Ți s-a răspuns la întrebarea asta, nu-ți convine răspunsul?

| Vântulalb a răspuns:

Dauneaza. Chiar mai mult.
De ce vrei sa-ti fie mai rau decat iti este?

| Digikey a răspuns:

Dauneaza chiar mai mult decat o tigara normala.