| Tequila007 a întrebat:

Imi poate da cineva link sau din proprie experinta, care sunt efectele(negative/pozitive) ale tigarilor electronice eGo?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Roxxxxi a răspuns:

Efectele negative- nu au chiar acelasi gust ca tigara normala, trebuie sa o pui la incarcat mai mult timp daca"fumezi" mult din ea
Pozitive-chiar te poti lasa de fumat cu aceste tigari electronice, au diferite arome, se gaasesc si slimsuri si ca si tigara normala, nu lasa fum doar aburi

Răspuns utilizator avertizat