| klodi a întrebat:

Imi poate recomanda cineva un medic specialist in cardiologie in Cluj Napoca? Tatal meu a fost diagnosticat cu probleme la inima si necesita interventie chirurgicala.Cautam un specialist bun care sa il consulte si sa efectueze operatia!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Laur
| Laur a răspuns:

Mergeti la Institutul Inimii pe str. Clinicilor si gasiti o echipa de medici competenti acolo.

3 răspunsuri:
| machupicchu a răspuns:

Intreaba de medicul care l-a operat de Mihai Constantinescu(compozitor si solist vocal). In Bucuresti spunandu-i-se ca va muri daca nu se opereaza,... s-a operat la Cluj, si astazi arata perfect.
Sanatate...

| machupicchu a răspuns:

Nu ai precizat: daca necesita o interventie pe cord deschis, sau cu angiograful. Mihai C. a avut o interventie pe cord deschis.Sanatate.

| Alvy a răspuns:

Daca nu ai gasit mai jos gasesti un link cu toate spitalele din CLuj Napoca;
http://www.cazareclujnapoca.ro/......i-telefon/