| plantezridichi a întrebat:

Imi poate spune cineva cam la ce pret as ajunge daca vreau sa imi fac la oftalmologie o pereche de ochelari cu protectie la ecran?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Llavg a răspuns:

Depinde unde te duci. Eu mi-am facut la 110 lei - lentile 80 rame 30. Sunt persoane care dau si 3-400 de lei pe rama.