| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti recomanda un neurochirurg bun in Bucuresti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Du-te si cauta, intreaba pe acolo, am citit ca s-a intors un medic roman din Franta, supermeserias si specialist de inalta clasa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mergeti ls dr. Tascu Alexandru, la Sitalul Bagdasar-Arseni. Este un dorctor extraordinar. Mama mea a ajuns acolo in stare grava operata de dr. Nica de la Pantelimon. NU MERGETI LA DR NICA, o fi doctor, dar nu este om. Mi a tinut mama 3 luni spitalizata, i a facut 3 operatii din cauza LOR (pentru ca li s a spart un furtun in timpul primei operatii) iar apoi a luat 3 bacterii din spital si a stat in coma 2 luni. Iar cand a trimis o acasa era leguma si nici macar nu vroia sa ne dea salvare. Ce sa mai, un nenorocit. Multumesc lui Dzeu ca am ajuns la dr Tascu si ca ne a primit. Dupa o operatie de 3 ore a facut o bine si intr o saptamana era acasa. Dar si acum, dupa inca o luna trage saraca de escarele cu care a ramas de la spitalul Sf. Pantelimon. Au uitat-o pur si simplu in sectia de terapie intensiva. Plus ca este o mizerie de nedescris. In concluzie, mergeti la dr. Tascu de la Bagdasar! si nu mergeti la Nica de la Pantelimon

| 2d3c4e a răspuns:

Buna seara, va rog sa cititi povestea fiului meu care a decedat in spitalul Bagdasar Arseni din cauza neglijentei medicilor. http://lincadorina.blogspot.com/