| Bonbardieruldeweekend a întrebat:

Ce sala de mma imi puteti recomanda in Bucuresti?

5 răspunsuri:
| ronaldo12306 a răspuns:

0800 475 113 - e nr unei sălii din București nu e farsa, jur

| Bonbardieruldeweekend explică (pentru ronaldo12306):

Pai ideea e ca imi place farsa de aiurea. Da mi numele si imi caut eu nu i asa happy deja pana am primit un raspuns am cautat da asta e macar nu m ai lasat singur si mi ai facut o farsa

| ronaldo12306 a răspuns (pentru Bonbardieruldeweekend):

Jur că nu ți-am făcut farsă.

| ronaldo12306 a răspuns:

Combatant MMA Club
4, 7
(3)
Club de arte marțiale din București, RomâniaÎnchis
Bulevardul Expoziției 2 in incinta Citroen, București 012103

| ronaldo12306 a răspuns:

Combatant MMA Club 4, 7 (3) Club de arte marțiale din BucureștiBulevardul Expoziției 2 in incinta Citroen, București 012103 0746 084 810