| Pewtra a întrebat:

Îmi puteți spune mai multe înformații despre Detoxic? Și dacă pot lua Detoxic dacă am limbrici(viermi)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AncutaM a răspuns:

In primul rand, ar trebui sa mergi la medic pentru un tratament. Din cate stiu, tratamentul pentru librici este destul de puternic sa zic asa. Am citit si eu despre acest Detoxic si sincer ma indoiesc ca ar putea avea cine stie ce efecte.

Cateva pareri poti gasi aici http://myasco.net/sanatate/detoxic-forum/ si aici http://www.stargirl.ro/sanatate/detoxic-farmacie/

Dupa cum poti vedea, sunt si o gramada de probleme sa zic asa ce tin de transparenta producatorului si magazinelor. Eu zic, sa discuti cu medicul de familie inainte de a folosi acest tratament, iar tinand cont ca vorbim de limbrici (care se inmultesc foarte repede) ar fi bine sa o faci cat mai repede posibil. Sanatate!