| MadyCooL a întrebat:

Imi puteti spune si mie cum pot sa slabesc usor si repede? Multumesc big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

Tii post sau injumatatesti cantiataea de alimenete pe care o mananaci zilnic. Eventual mergi si munceste undeva; fa voluntariat la o casa de batrani.

| mariazet45 a răspuns:

Usor iti spun, dar repede nu se poate. Fara paine, dulciuri, alcool, paste fainoase, sucuri si masa de seara inainte de ora 18. Impreuna cu mult sport.

| carminaburana43 a răspuns:

Vino sa lucrezi 10 ore pe zi stind in picioare, o luna de zile unde lucrez eu ...slabesti garantat.Si asta mancand in mod normal.

| smileyface a răspuns:

Uite aici:
http://www.peteava.ro/id-490142/fitness-whoop-ass-workout
Sunt mai multe exercitii in canal :)

| Aiwendil a răspuns:

Eu am tinut cura cu un singur fel de mancare si cand zic un singur fel, sa fie un singur fel. Fara o bomboana, fara o guma, fara un mar.Si apucate de un sport.Cand tineam cura faceam tenis. big grin

| Art a răspuns:

Mananca cat mai sanatos, (nu in exces)mult sport si nu manca dupa ora 18...

Bafta :*

| larisag a răspuns:

Buna,
Ce sa zic.Cred ca sti ca nu exista pastila minune care sa te slabeasca, daca nu contribui si tu la asta cu miscare, cu o alimentatie echilibrata din punct de vedere caloric.Intra pe adresa de mai jos si citeste referitor la cateva produse naturale, din plante, care ajuta in lupta impotriva kilogramelor.
http://www.tratamente-boli.com/view-all-products-in-shop.html
Bafta si o zi buna!

| djacido a răspuns:

Fa mult sport sau du-te la sala.

Răspuns utilizator avertizat
| MadyCooL explică:

Fac aerobic big grin