| Teooooooo a întrebat:

Imi recomanda cineva un psiholog?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| GabiiHaș a răspuns:

Depinde unde locuiesti...

| WR104 a răspuns:

Si eu am nevoie de unul.

| Pricked a răspuns:

Da.

Ti-l recomand pe Danila Gheorghe.
E senzational ce a putut face din mine.

| MeConstantine a răspuns:

Pentru ce anume? Orice ar fi daca te putem ajuta cineva o sa o faca.

| xXdoareuXx a răspuns:

De ce ai avea nevoie de el? Daca ai vreo problema vorbeste cu cineva care te cunoaste( parinctii/rudele) si iti poate da un sfat

| CamiiBăă a răspuns:

Daca ai probleme le poti pune si pe TPUwinking.

| azahar a răspuns:

In ce localitate? In Bucuresti da, am fost eu la o terapeuta de care am fost foarte multumita.