| Sisimo a întrebat:

Imi spune cineva care este diferenta dintre produsul ACAI CLEANSE si ACAI BERRY?
Care din cele 2 este mai eficient pentru slabire?
Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| pushtius1 a răspuns:

Iti pot spune de ceva mult mai bun si mai sanatos, este vorba de un ghid de slabire personalizat care il gasesti pe http://slabeste.n2.ro

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acai Berry este foarte puternic. E pentru persoanele foarte grase. Acai Berry este un fruct.
Acai Cleanse se spune ca are si efecte benefice asupra organismului: imbunatateste sanatatea, accelereaza tranzitul intestinal, lupta impotriva cancerului de colon. Cam astea sunt diferentele.
Sunt produse naturale 100%. Nu cred in ele, ai grija ce faci. Daca nu esti foarte grasa, foloseste Acai Cleanse.

Nu uita, pamantul nu se inclina intr-o parte din cauza persoanelor grasute, iar daca vrei sa slabesti pentru sanatatea ta, prin sport si un regim alimentar adecvat vei reusi.
Sanatate!