| marinush a întrebat:

In anii trecuti cand dadeam lucrari subiectele le aveam xeroxate. anul acesta ( la unele materii) profesorii ne scriu subiectele pe tabla.Nu prea vad clar pe prima tabla, iar pe a doua nu vad mai nimic.La mate de abia distingeam cifrele, dar mai mult le-am scris gresit. Ce credeti ca ar trebui sa fac? Va trebui sa port ochelari?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| TerraRia a răspuns:

Ar trebuii sa margi la un ocntrol oftalmologicbig grin

2 răspunsuri:
| inimadeciocolata a răspuns:

Pai da detalii daca profa scrie urat normal ca nu intelegi ca si profa mea de istorie face asa si raman de fiecare data in urma si eu vad perfect dar daca profa scrie frumos ca sa intelegi si tu nu intelegi inseamna ca da trebuie sa porti

| marinush explică:

Multumesc de raspunsuri.am fost la control si intr-adevar am mare nevoie de ochelari