| Alinutaaaalina a întrebat:

Hei TPU, am mare nevoie de ajutor! Stiti ca dam testele astea fraiere, sunt in clasa a9, filologie.Asa,cei care stiu de anul trecut sau anii trecuti, spuneti-mi si mie subiectele sau niste exemple pentru romana, mate, fizica, biologie, la mai toate.Multumesc.Fundoiiii:*

2 răspunsuri:
| Alinutaaaalina explică:

Id***,esti un chistoclaughingAm deschis tv si stiu foarte bine, vroiam niste exemple, niste subiecte ceva.sa stiuhappySi da! Conteaza notele ca acum le pune intr-un portofoliu al elevului.Deschide tu televizorul si vezi ca eu nu te-am jignit!

| AndutzaAndu09 a răspuns:

Pai sunt obisnuite
vad ca nu iti place scoala
oricum http://www.olimpiade.ro/informatii.php?editie=5&materie=5&etapa=2

na:P
acum da-mi un fundoi:))