| cισcσℓαтαﺕαєяαтα a întrebat:

In cat timp incepe sa`si faca lecitina efectul?hee hee

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| eu_7950 a răspuns:

Trebuie sa iei vreo 2 saptamani sau 10 zile ca sa-si faca efectu. funda?batting eyelashes

| Adrian1997 a răspuns:

Nu stiu, eu am luat azi una dar am uitat cand am luat-o!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In scurt timp.ai rabdare. funda?

| euforie08 a răspuns:

Trebuie sa faci un tratament cu lecitina in care sa le iei regulat, sa NU uiti sa le iei niciodata, si dupa ce termini tratamentul crede-ma ca o sa se observe rezultatele, am luat si eu multa lecitina la viata mea