| Vlad_Steclaru_1997 a întrebat:

In cat timp isi fac somniferele efectul si cat dureaza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Prapacea a răspuns:

Depinde de câte iei.

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Depinde de felul somniferului dar si de organismul fiecarei persoane! de regula nu dureaza prea mult pana isi face efectul. cat dureaza efectul? pai idem cu ce ti-am spus in primapropozitie! p.s. sa nu iei niciodata mai mult de 1 pastila!

| Vlad_Steclaru_1997 explică (pentru Prapacea):

Daca iau o pastila? in cat timp adorm?