| dodo1530 a întrebat:

In cat timp isi face efectul pastila de Nurofen express?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Im maxim 30 de minute.
Acum depinde si de varsta si de kg
Cel putin la m ine in jumatate de ora isi face efectul.
O zi bunahappy

2 răspunsuri:
| SnowKat a răspuns:

Eu stiu ca-si face efectul in 10-15 maxim 20min tongue daca te-am ajutat fundita big grin

| Maryo_Costy_1998 a răspuns:

Cel mult o oră! depinde și ce afecțiune ai.