| EvelynSch a întrebat:

In jur de cat costa gaura ptr piercing sub limba? Dar in ureche?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Harley18 a răspuns:

Buna!
Fiecare salon are taxele lui, la mine se ia 15 lei pe gaura cu tot cu cercel.
Succes si trebuie sa fi foarte curajoasa daca vrei sa-ti dai piercing sub limba.

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Sub limba nu e cine stie, in limba e vreo 500 de mii happy eu atat am dat anul trecut pentru cel din limboaie( a se citi limba laughing ) daca vrei detalii, spune-mi si iti scriu tot aici sa vada toata lumea.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

15-20 lei.