| daniela_7403 a întrebat:

In timpul menstruatiei daca te simti bine e normal sa faci sport?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este chiar indicat.

| LoryM22 a răspuns:

Da nu este contraindicat!

| JesterRO a răspuns:

Sportul e bun ORICAND! Mai ales pe patul de moarte.

| MM a răspuns:

Este chiar indicat sa faci sport, nu interzice nimeni asta.

| M.madallina a răspuns:

Daca te simti bine sigur!

| DianaLostInDreams a răspuns:

Da, e chiar bine.

| mimi_4822 a răspuns:

Da, cica marile performante ale sportivelor s-au obtinut chiar in astfel de perioade!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| Norveg a răspuns:

Daca uh esti bine, e foarte okwinking