| anonim_4396 a întrebat:

este normal sa faci sex in timpul menstruatiei, si poti ramine insarcinata?

8 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Normal. asta e un cuvant fara o definitie prea logica. daca ai fetisuri bizare ti se poate parea normal, fata de altii care ar fi scarbiti de chestia asta. de ramas normal ca poti ramane.

| mihai69 a răspuns:

Normal nu prea e, dar e posibil.
Da, poți rămâne chiar și însărcinată. Nu ușor, dar nici imposibil nu-i.

| Holiday a răspuns:

E normal atata timp cat sunteti amandoi de acord si va place. Posibilitatea de sarcina e mica, dar nu total inexistenta.

| cristimihailov a răspuns:

Cat de scarbos poti sa fii. Bine ca nu ai intrebat si de sex oral. El ei.

Răspuns utilizator avertizat
| clickclicksnap a răspuns:

Riscuri sunt, dar foarte mici, depinde si deperioada in care se afla perioada laughing). Dar serios acum, chiar asa disperare e?

| Vio_Violeta_1981 a răspuns:

Este perfect normal daca persoanele respective nu au nimic impotriva.Si nu nu se poate ramane insarcinata cand menstruezi. Sfatul meu totusi este sa folositi prezervativ cand o faceti exista riscul de infectii pentru barbat