| uratul00 a întrebat:

In zona sfarcului stang am sub piele ceva rotund care ma doare atunci cand apas pe el iar de vazut nu se vede la exterior. Oare este ceva grav? DAU FUNDA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| gozzila a răspuns:

Din ce spui tu este un nodul.
ar fi bine sa consulti un specialist

| LilStrawberry a răspuns:

Parerea mea e ca poate fi un nodul. Am si eu unul deasupra sanului si te anunt ca trebuie sa mergi neaparat la doctorul specialist. Al meu este benign, adica nu e cancerigen, dar chestiile astea trebuie supravegheate mereu pentru ca se pot agrava. Eu te sfatuiesc sa mergi oricum la doctor ca sa stii sigur ce este. happy