| AnonimAtic91 a întrebat:

Înainte făceam sport și 30 de flotări puteam face.
Acuma nu fac 2 ca deja ma dor oasele și pocnesc.
Cum sa ma apuc iar sa fac mai multe? Nu vreau sa ma fortez

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Va dura 2-3 saptamani sa revi la forma initiala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu te forțezi niciun pic nu poti evolua.

| Paul754880338 a răspuns:

Nu stiu! Daca insa afli raspunsul, scrie o carte despre asta. Vei fi bogat. Multi potentiali cititori ai potentialei tale carti cauta scurtatura... si nu numai in acest domeniu.

| ACTH a răspuns:

Poți începe încet, câteva serii de exerciții nesolicitante. Apoi, iti vei reveni usor.