| lamasanustefan a întrebat:

Întrebare:
Când e gata Pandemia de Sars-Cov-2(Covid 19) Corona Virus?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cand se vrea Interesele.

| emy a răspuns:

Buna seara, draga! happy La intrebarea ta, pot sa dau un singur raspuns: numai Dumnezeu stie. Sa ne rugam Bunului Dumnezeu si sa incercam sa fim mai buni. Atunci Dumnezeu se va indura de noi, ai sa vezi. O seara frumoasa si o noapte linistita sa ai! kiss

| Violleta2022 a răspuns:

In cativa ani 2023-2024, cam asa spun oamenii de stiinta.

| sierra1 a răspuns:

Răspuns:

când TOȚI se vor vaccina!

| Frank51 a răspuns:

Deja este gata, numărul de vaccinați a atins miliarde, restricțiile încep să dispară, chiar dacă vor mai fi localități unde rata va fi mare, în mare parte s-a terminat.

| Zuzu1991 a răspuns:

Niciodata...
poate crezi ca, glumesc, sau fac misto
insa deja se preconizeaza ca va fi la fel ca gripa, odata la cateva luni alta tulpina
in plus vaccinul tine 6 luni, iar in 6 luni, NU se vor vaccina toti, deci o sa reapara

| Lukasssz a răspuns:

In cativa ani.

| Invictusman a răspuns:

2-3 ani depinde.
Trebuie sa ne vaccinam în masa la nivel mondial ca să scăpăm complet de covid, poate dura și mai mult depinde.
Poate scăpăm de covid și ne va Paște alte probleme, nu as fi mirat.

| 1234568807 a răspuns:

De unde vrei sa stim?

| lamasanustefan explică:

Cărui dintre voi merită oare Funda? Să îmi spuneți.