| danyella12 a întrebat:

Intrebare doar pentru fete: care sunt cele mai bune absorbante? pentru fete eu am doar 12 anii!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
17 răspunsuri:
| DianaScorpio a răspuns:

Eu zic ca Always.

| iStarry a răspuns:

Always de noapte...sunt ff lungi si se fixeaza bine si absorb ff mult

| Etelca a răspuns:

Always

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Always!

| LenaleMinato a răspuns:

Cele mai bune mi se pare ca sunt bella pentru ca alwais sunt mai subtiri si trece peste, sper ca te-am ajutat

| Shery a răspuns:

Always.

| deliam_8720 a răspuns:

Always

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Eu folsesc always.
Doar 12? Eu am de la 10.

| Aniiia a răspuns:

Eu folosesc din acelea de la televizor Bella! Sunt foarte bune, pentru adolescente. Ti le-as recomanda. Pa-Pa!

| Cry11 a răspuns:

Always!

| Toxic_5027 a răspuns:

Alwayshappy

| OaNaツ a răspuns:

Eu zic sa o intrebi o prietena mai mare sau sa o intrebi pe mama ta, ea sigur stie, sau daca ai sora mai mare care este pe ciclu sa o intrebi pe ea.
Sper ca te-am ajuta.winking Fundabatting eyelashes

| coloor a răspuns:

Iti spun eu always sunt cele mai bune. Pa, pa.

| BiancaOMG a răspuns:

Eu folosesc discrete si sunt de aceeasi varsta cu tine si au un efect bun

| BiancaOMG a răspuns:

Bella

| ingerash_9086 a răspuns:

Always ultra

| Swettcandy1 a răspuns:

Eu folosec numai bella mi se par cele mai bune.Dar acum tu alegi