| totuldesprenaturasiaventura a întrebat:

Intrebare pentru cei care au fost la domnul Stelian Fulga din Bucuresti chiar este asa de bun precum pretinde dansul a vindecat multa lume de boli sau isi face reclama?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| johnnny123 a răspuns:

Da, a vindecat pe mulți de sindromul portofelului plin.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In anul 2018 mai sunt persoane care cred in vraci?