| AvalohAlyn a întrebat:

Ce părere aveți despre pseudodoctori? Eu mi-aș dori sa devin unul.
Gen Stelian Fulga.

3 răspunsuri:
| Eireann a răspuns:

Nu doreai sa devii technician nutritionist? Pseudodoctor e si mai usor, te prefaci ca ai avut o boala incurabila de care te-ai vindecat cu ceva leac miraculos pe care acum il vinzi scump celor naivi si/sau disperati. Nici macar nu e originala povestea, Belle Gibson a facut asta in Australia cu mult mai mult success. Dar ce sa zic... Bafta la jacmanit oamenii amarati!

| AvalohAlyn explică (pentru Eireann):

Citește puțin despre celebrul Me. dium Medical Ant.thony William Coviello, eu vreau sa ajut oamenii nu sa ii încurc și nu îmi doresc niciun ban, nu mă interesează bogățiile căci conștientizez că sănătatea e cea mai importanta.Si in plus eu am probleme cu depresia, anxietatea.dar îmi doresc mult sa fac un curs de tehnician nutriționist în viitor, când nu mai este vivid, căci școală online nu e ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pseudo inseamna fals asa ca nu imi inspira deloc incredere aceasta treabă.