| Nicole a întrebat:

Intrebare pentru fete: de la cati ani folositi tampoane?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De când au apărut pe piață!
Pa, pa.

| Kazimir a răspuns:

De la 7 ani. ca n`am vazut teava si m`am lovit si a inceput sa curga sange...

| BubuLina999 a răspuns:

12 ani

| BOOBZen a răspuns:

Am 11 ani, si prin lunile astea am inceput, fiindca am menstruatie

| Patrăţel a răspuns:

De la 12 ani=D. prima menstruatie, normal happy, doar nu foloseam daca nu aveam nevoieoh go on

| Biby a răspuns:

Bună.
La ce te referi? Absorbante sau tampoane interne?
Folosesc absorbante de la 10 ani, adica de acum 6 luni.big grin

| ŦєтiţaŦăяăNuмє a răspuns:

De cand mi-a venit menstruatialaughing)
Sincer habar n`amthinking
Cred ca 13 sau 14. tongue.asa ceva

| AngiiiBlake a răspuns:

12.

| Șttefania a răspuns:

Eu una de la 12 ani[ adica acum 5 luni]big grin

| Allecsandra_8013 a răspuns:

De la 13 ani.happy