| Seven606 a întrebat:

Iti poti provoca intentionat amnezie? si daca da, atunci cum?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Dar ce-ti veni? Nu cred ca exista o masura si oricum ea ar fi complet deplasata.
Eu zic sa te lasi de balena albastra!

| Violleta2022 a răspuns:

Nu!

| WaterDrop a răspuns:

Exista anumite medicamente/substante care pot induce o stare de amnezie temporara.Insa nu este deloc recomandat pentru ca toate substantele vin si cu un posibil efect secundar.

| RobbyPh a răspuns:

Nu mai manca si o sa lesini :v