| anonim_4396 a întrebat:

La bebelus de 2 saptamani ii este burta umflata hranit cu lapte praf nan 1 si face crize si plange non stop, ce e de facut? Sa schimb laptele praf? Si care lapte e bun?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| delightful a răspuns:

Mergi la medic! Asta nu este un subiect la care poti primi sfaturi online. Singura persoana avizata este un medic specialist, el iti va spune ce sa faci.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, de ce nu v-ati dus la medic cu el? S-ar putea sa aiba colici! Nu-l tratati dupa ureche ca nu-i de joaca

| Darius2019 a răspuns (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Salut multumesc de raspuns dar i-au trecut big grin