| doardaria a întrebat:

La cat timp dupa ce incepi sa fumezi iti trece ameteala? sau e normal sa ametesti cand fumezi la inceput?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Da. e normal.
La toti, cand am inceput ne-a fost greata si eram ``high``, ametiti. dupa un timp, o sa te obisnuiesti! big grin

| Numby a răspuns:

Sau incearca ceva mai slab ca poate sunt prea tari alea pentru tine...

| mihai3017 a răspuns:

E normal la inceput...dar sincer ar fi mai bine sa renunti de acum