Întrebare recomandată | KillerJkat a întrebat:

La cati ani poti sa-ti faci sedinte cu laser pentru vergeturi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| InVisible99 a răspuns:

Pentru ce te complici cu lasere cand ai creme si uleiuri cat mai bogate pentru elasticitatea pielii(Bio oil), sunt exemple la nivel mondial care arata aproape perfect si au vergeturi si nu se rusineaza cu asta, important este cum arati acum, sa ai un stil sanatos, sa faci sport etc.

4 răspunsuri:
| brokxy a răspuns:

18,sa stii ca cu laserul ustura ca naiba exista si alte metode de a scapa de vergeturi. Este crema la farmacie.Intreaba la farmacie eu mi-am luat de acolo

| Violleta2022 a răspuns:

Dupa 18 ani, cand esti major.

| KillerJkat explică (pentru brokxy):

Dar poti sa te duci cu un parinte?

| teli92 a răspuns:

Dupa ce ai implinit 18 ani