| Vodafone95 a întrebat:

Cum se poate scapa de vergeturi, fara laser?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| MrFunky2 a răspuns:

Nu poți să scapi de ele, odată apărute nu mai pleacă, decât prin operatie cu laser, și poți să scapi de ele intre 50 - 100 % că aspect. Daca ai noroc și ai sută la sută, nu se mai vad, dar doar cu operatie.

| mimi279 a răspuns:

Creme, uleiuri, masajuri, exerciții. Funda?