| irinairi30 a întrebat:

Laptele simplu ingrasa?
dar laptele cu cereale?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| XxAnonimuXx a răspuns:

Laptele nu dar cerealele da contin E-uri

3 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Depinde cand le mananci si in ce cantitate. Un bol de lapte cu cateva linguri de cereale mancate dimineata cu siguranta nu iti vor aduce kilograme in plus. http://www.i-medic.ro/articole/slabeste-sanatos

| mona a răspuns:

La cat e de slab, eu nu cred ca ingrasa si nici o portie de cereale zilnic

| RAY a răspuns:

Totul ingrasa si apa ingrasa ce nu ingrasa