| Tentacle111 a întrebat:

Luni dimineata cand m-am trezit ma durea burta, parca imi era foame si respiram foate greu.Dar nici sa mananc nu puteam, deoarece mi se taia respiratie.Stie cineva de ce, a fost vreo dereglare a sistemului digestiv sau? Ca am calculat si de la cina pana la micul dejun sunt 15 ore.Va rog sa raspundeti doar cei care stiu sau li s-au intamplat asa ceva(eram si singur acasa). Acum sunt ok, dar vreau sa stiu ce mi s-a intamplat+imi e foame mereu am mancat pranzul si paine si apa si tot mi-a fost foame.Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cel mai probabil probleme determinate de regimul de viata extrem de dezorganizat. Este practic o nebunie ca intre cina si micul dejun trec 15 ore, adica mai mult de jumatate de zi. Inseamna ca ai un program haotic si ca nu respecti orele de somn si masa. E normal sa te simti rau.

2 răspunsuri:
| petrica1111 a răspuns:

Poate ai viermi.

| pikaღ a răspuns:

Hei nu cred ca aceste 15 ore fara hrana tiau facut rau, probabil te-ai aglomerat cu mancarea seara, sau ai mancat ceva care nu ti-a priit