| Anonim234567 a întrebat:

M.am dat cu oja roz pe unghiile de la picioare, dupa o luna am decis sa o sterg cu acetona si am descoperit ca am doua punctulete negre sub unghie, ce ar trebui sa fac? Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| n1445 a răspuns:

Nimic

| Anonim234567 explică (pentru n1445):

Cum adica? Se duc singure sau? Ma mai pot da cu oja?

| n1445 a răspuns (pentru Anonim234567):

Petele poate nu au aparut din cauza ojei, poate te-ai accidentat dar fara sa iti dai seama. Da-te linistita.