| Robii a întrebat:

Ma ajuta si pe mine cineva? Cum pot face si eu un fresh de portocale la blender? Pun portocala cojita si gata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DanAmarandei a răspuns:

O cureti, o tai in 4, eventual scoti ce sâmburi poți si gata happy

1 răspuns:
| Alin_Cristea_1999 a răspuns:

O tai in Mai multe bucati scoti samburii si bagi banderu success.