| anonim_4396 a întrebat:

Ma doare capul destul de tare de cand m-am trezit, cel mai probabil racesc.Stiti ceva metode sa scap de durere? As prefera fara medicamente.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Bea multe ceaiuri.

| AleXzpm a răspuns:

Hugs

| AleXzpm a răspuns:

"University of North Carolina experts suggest hugging for just 20 seconds boosts your level of oxytocin to such an extent that it could give you emotional and physiological benefits all day."

| StefiChan8D a răspuns:

Fa exercitii pentru gat. Roteste capul de 8 ori, inainte si inapoi, dreapta si stanga tot de 8 ori fiecare. Daca nu merge fa cardio, la inceput iti bubuie, dar apoi se diminueaza, apoi stai intins.