| HisoChan a întrebat:

Am o mică problemă. Azi dimineață m-am trezit cu o durere simțită atunci când întorc capul în partea stângă. Mă doare destul de tare. Ce ar trebui să fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| anibanani145 a răspuns:

Ar fi bine sa faci gimnastica pentru gat si daca nu iti trece un consult medical

| HVI a răspuns:

Probabil ai dormit in o pozitie incomoda. Incearca sa faci putina gimnastia pentru gat din jumatate in jumatate de ora. Poate sa ajute asta. Daca insa nu se intampla asa ceva probabil e din alta cauza. Dar cred ca asta sa fie problema.