| Selnicean_Butnariu_Simona_1972 a întrebat:

Ma doare ceafa din cauza ca am dormit GRESIT.Cum scap de durere?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| iulian1302 a răspuns:

Nu prea aveti cum sa scapati de aceasta durere. Este o durere care va disparea de la sine nu trebuie sa va faceti griji. In schimb va puteti cumpara de la farmacie o crema antiinflamatorie cu care sa va dati si o sa vedeti ca durerea o sa va treaca! Multa sanatate!

| GeorgeH17 a răspuns:

Du-te la farmacie si intreaba farmacistul.

| sandusandu12 a răspuns:

Nu-i nimic grav mi s-a intamplat si mie fa-ti masaj la gat si dati cu alifie (galbanele)