| Eu3281 a întrebat:

Ma doare foarte rau ceafa și capul parca e gata sa cada,îl simt greu, dar cu durere in ceafa ???? alta expresie nu gasesc..nu pot sa stau cu el decât întins

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Acuma pot sa fie mai multe cauze.
Ai dormit rau, ai tensiune, nu te-ai alimentat sau ai probleme cu calciul sau chiar o problema la coloana ce iti provoaca si migrene.

| Banes69 a răspuns:

Poate fi din mai multe cauze, eu de exemplu am patit asa si era de la lipsa de vitamine, daca esti stresat zilnic poate fi si asta cauza, ai grija, cel mai bine e sa mergi la o consultare, nu astepta, e rau happy

| MihaiNicu23 a răspuns:

Incearca sa iei o pastile de durere gen advil ca o sa iti treaca.

| AliGab a răspuns:

Fuguta la doctor: pot fi N cauze: de la meningo-encefalita, tensiune, etc pana la o simpla problema oculara.