| BatagoiAnaAndreea a întrebat:

Ma doare gatul foarte, ma doare cand inghit. Ce poate sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

O infecţie la nivelul faringelui? Mai bine zis, o inflamare a amigdalelor... Aşa cred.

| χZαнαяєℓ a răspuns:

Hei.
Eu spun că ai probleme cu amigdalele. Ți s-au umflat. Antibiotic și gata.
Baftă.

| mariacris98 a răspuns:

Vad ca esti noua pe TPU, dar data viitoare posteaza intrebarile la categoria potrivita. Bun venit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categoria Sanatate.Aici se pun intrebari despre TPU.

| condru a răspuns:

Posibil o rana sau o inflamatie

| condru a răspuns:

Iti recomand un spray cu propolis in 2 zile nu mai ai nimic