| anonim_4396 a întrebat:

Ma masturbez in fiecare zi, se poate intampla ceva din cauza asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O sa ai ejaculare precoce si eventual dureri de cap.

| doctorandus a răspuns:

Conform medicilor si psihologilor, masturbarea este un comportament absolut normal si sanatos.

Mai multe despre masturbare pe http://ro.wikipedia.org/wiki/Masturbare

Mituri despre masturbare demascate: http://www.ellenwhiteexposed.com/rom/criticc.htm

| alexH a răspuns:

Da, iti cresc unghiile, iti creste par pe tot corpul, poti face cancer la colon, malarie, infarct, sa orbesti, sa surzesti sau sa faci parkinson. Poti de altfel sa faci gripa, sa ramai cu gura stramba sau sa paralizezi. Si nu sunt sigur, da am auzit ca te poti cracana sau cocosa.