| anonim_4396 a întrebat:

Ma uitam pe net dupa un tratament pentru hemoroizi si am gasit crema Hemofarm. Am inteles ca e pentru hemoroizii interni cat si pentru cei externi. Intrebarea este urmatoarea : Cat de buna este aceasta crema, deoarece pe Facebook si Youtube sunt numai comentarii bune despre aceasta crema? As dori sa raspunda doar cei care au incercat- o.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu stiu cat este de buna dar eu am scapat perfect cu o crema din Hungaria (sunt mai aproape de granita). Stiu mai multe persoane care au scapat cu acesta crema. Si sotia mea se simte mai bine dupa ea (mai sunt si cazuri in care nu are efect perfect). Costa in jur de 35 lei (depinde de unde o iei) dar am luat-o si cu 31 lei. Mai depinde pretul si de valoarea de schimb Leu-Forint. Astazi (de exemplu) a fost 0, 0150 lei un forint. Luna trecuta a fost 0, 0152. Eu merg lunar in Hungaria.

| anonim_4396 explică (pentru Salontanul):

Cum se numește? Se poate si comanda de pe internet? Am facut comanda la hemofarm acum, dar sa stiu, in caz ca nu merge.

| Salontanul a răspuns (pentru anonim_4396):

Reparon. http://bit.ly/2C6cwVA Nu cred ca se poate comanda din Romania!

| MihaiNicu23 a răspuns:

Pre langa cremAa trebuie sa tii si o dieta ce incepe cu un pahar dimineata de apa inainte de a face treaba mare si in rest sa mananci paine neagra/ integrala si fara alimente iuti, piperate, cu otet, prajeluri putine, alimente bogate in fibre poti consuma si sa bei lichide multe.