| TudorFox a întrebat:

Mai e cineva pe aici cu disfunctie erectila la 21 de ani sau sunt singurul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu dispera, victoria depinde și de câmpul de luptă. (Sun Țu, Arta răzbelului).

| Donsavas a răspuns:

Cu problema asta sunt multi. Mergi la un control urologoc(poate fi ceva fizic), la endocrine(sa n ai tulburări hormonale) sau la psihiatru(stresul si emoțiile afectează viața sexuala).

| LifeOwner a răspuns:

Daca nu ai boli care sa cauzeze aceasta disfunctie erectila ( Diabet, boli Cardiovasculare etc... ) atunci exista o cauza emotionala, anxietate sau stres.
La 21 ani ai tai, pot paria ca te-ai m@sturbat prea des sau ai urmarit prea multe filme p0rn0. Accepta un challenge No Fap 30 days. Pun pariu ca dupa perioada asta de 30 zile toate o sa revina la normal.