| Antonio998 a întrebat:

Mai poate cineva să-și incețoșeze vederea? Doar cu ochii e ceva special sau e vreo boală rară.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cand stai pe computer pana la 3 noapte (ca acum)nu-i de mirare de ce ti se incetoseaza vederea!
Mergi al culcare, fiindca ochii, creierul si organele interne au nevoie de odihna de noapte, sa se refaca!

| Apokales a răspuns:

Baiete, adu-mi juma' de vodka si o sa-ti spun cat de mult pot sa-mi incetosez vederea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă stau pe telefon ca disperata pot si euhee hee
Dacă zici asa ca o încețosezi cand vrei tu, asa pot si eu! Sau sa focusez ceva, dar am auzit ca iti pot ramane ochii asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricine poate, depinde daca focusezi sau nu. Dar iti recomand sa n-o faci.