| ramonaaRamo a întrebat:

Maine imi pun aparat dentar mobil... O sa ma doara. ce o sa simt? Imi este cam frica. dar chiar imi doresc am 14 ani. Doctora mi. a spus ca nuamai mobil poate sa imi puna

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| FarcasOanna a răspuns:

La inceput o sa te cam doara pana ce te vei obisnui cu el in gura happysa nu iti fie frica ca nu ai de ce happy