| anonim_4396 a întrebat:

Mama mea este cardiaca si ar dori sa se opereze, trebuie sa i se inlocuiasca o valva, daca cineva cunoaste un medic bun, cu niste preturi avantajoase(in limita bunului simt)v-as ruga sa ne spuneti si noua.multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| oOAndreeaOo a răspuns:

Buna! imi pare rau de mama ta. Tata a fost operat pe inima de un doctor foarte bun de la un spital privat. Dansul de numeste Goleanu si spitalul Balotesti. Til recomand pentru ca din cate am auzit niciun pacient operat pe inima nu a murit la el. cat priveste bani nu te pot ajuta pentru ca tatal meu a avut o operatie diferita mult mai dificila si am platit mai mult. Pentru o valva am auzit pacientii ca aproximativ 2000lei sau mai putin ( nu cere doctorul pentru ca daca te vede ca nu ai multi bani iti ia si mai putin ) Succes