| Confuz a întrebat:

Masturbarea duce la aparitia cosurilor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Masturbarea duce de lipsa de plăcere alături de un/o parteneră!
Pa, pa.

| s4a a răspuns:

Da, in cazul barbatilor, daca e practicata excesiv. Ejacularea frecventa conduce la un deficit de zinc in organism, care poate favoriza aparitia sau agravarea acneei.

| hummer24 a răspuns:

laughing nu, da mai bine faci sex cu o colega de scoala sau ceva de genuwinking

| Dăă a răspuns:

Da pe dracurolling on the floor

| Dina a răspuns:

Hm,poate ca da.

| blurixe a răspuns:

Depinde

| Ruxandra_2537 a răspuns:

Aiii prostt estiioh go on. Fa-ti ma laba acolo! Iti apar cosuri de la lipsa ta de creier.