| gendermiss a întrebat:

Buna TPU :*! Am si eu o intrebare, masturbarea (la baieti) si ejacularea, ajunge la aparitia acneelor?(cosurilor)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai acneea iti apare pana iti schimbi sangele.adica pana faci sex cu o persoana de sex diferit de al tau.asta e valabil si la celalalt sex. adica trebuie sa va f... i, ca sa va treaca cosurile.chiar nu pricepeti ca totul tine de asta? trebuie sa treceti de l; a adolescenta la maturitate.si numai asa se poate.sex,bautura tigari, si ceva iarba.sa poti paste fericit.

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu au nici o legatura.

| Азбука a răspuns:

Nicidecum cosuri, poate bataturi in palma laughing)

| GyeBaek a răspuns:

Mda am citi intr-un articol ca este adevarat.

| Kheeda a răspuns:

@fumaretul : bautura, tigari si ceva iarba.sa punem si cox nu? Ce sfaturi dai si tu happy

| crissnebb83 a răspuns:

Nop nu are nici o legatura daca nu te masturbezi sau nu faci sex iti ies

| bonduell a răspuns:

Nu

| SorinaMaria a răspuns:

Nu au nici o legatura happy.