| TeddyAn a întrebat:

Mătreaţă şi păr fără volum. Cunoaşteţi soluţii (pentru bărbaţi)? Menţionez că celebrul şampon CLEAR nu are niciun efect asupra mea.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| PopescuAdina a răspuns:

Iti recomand Garnier Anti-Matreata.
Multe persoane au scapat de matreata cu ajutorul acestui sampon.
Uite si un articol in caz ca vrei sa aflii de ce apare matreata, si cateva tratamente naturiste pentru matreata http://medicul.net/medicina-naturista/micoze-ale-pielii/

| Roxanne_4260 a răspuns:

Dove antimătreaţă.

| chica a răspuns:

Exista un sampon naturist numit ''SILK & SHINE SHAMPOO'' detalii pe www.calivita.com

| InoTkd95 a răspuns:

Draga Teddy, eu folosesc Alpecin, sampon cu cofeina si sa stii ca sunt multumita. Ai putea sa incercitongue:*