| anonim_4396 a întrebat:

Medic urolog = medicul la care trebuie sa ma duc ca sa vada ce am la "maneta"?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Λησηумσцѕ a răspuns:

Urologie = specialitate chirurgicala ce studiaza bolile aparatului urinar si ale aparatului genital masculin.
Sper ca te-am ajutat.
Ceau!

4 răspunsuri:
| bogz a răspuns:

La schimbator ma, la schimbator

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Depinde ce probleme ai cu "maneta"...
Dacă are legătură cu întrebarea din 16 Iulie 2014, atunci se rezolvă la urolog happy

Evident, ÎNTÂI mergi la medicul de familie şi ceri Trimitere la Urologie!

Toate cele bune.

| Madayna a răspuns:

Da

| madisong a răspuns:

Da laughing. La el se verifica maneta, rinichii si excretia.